KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16251025
nr 1625 1025
Wiktor Korecki
(1890-1980), Polen
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm
Wiktor Korecki, målare född 1890, död 1980.
Utrop:
8.500 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 3 juni 2024
kl 19:15:00
30/5 13:35:04
Wiktor Korecki
nr 1625 1025
Wiktor Korecki
(1890-1980), Polen
| Utrop: | 8.500 kr |
| Såld: | 7.000 kr |
måndag 3 juni 2024 |
| 30/5 13:35:04 | 1 | Vinnande bud |